Ондреј Колар 'херој утакмице' - тренер Трписовски као Славија постиже касно изједначење у Арсеналу у УЕЛ-у

Sports News/ondrej Kolarthe Hero Match Coach Trpisovsky

Реакција главног тренера Јиндрицха Трписовског након што је његова екипа Славије из Прага постигла изједначење у надокнади резултатом 1: 1 на стадиону Емиратес у првој утакмици четвртфинала УЕФА Лиге Европе против Арсенала у четвртак.

Након што је Виллиан пререзао стативу и Алекандре Лацазетте погодио пречку за домаћине, менаџер Арсенала Микел Артета послао је Пиерре-Емерицка Аубамеианга са преосталих 12 минута.

Одлука Артете да 31-годишњака покрене на клупи била је доведена у питање, а нападач је ударио 86. када је обезбедио Ницоласа Пепеа који је сматрао да је добио утакмицу за топнике.

Међутим, у трећем минуту надокнаде времена Томас Холес је главом кренуо из корнера да би пресудни гостујући гол вратио у чешку престоницу следеће недеље.

(Изјава о одрицању одговорности: Ову причу није уредио ввв.републицворлд.цом и аутоматски се генерише из синдицираног фида.)