Жреб полуфинала ФА купа: Ман Цити игра против Цхелсеа-а, Леицестер-а и Соутхамптона

Sports News/fa Cup Semi Final Draw

Тешкаши прволигаша Манцхестер Цити закуцали су Евертон са 3: 0 у четвртфиналу ФА купа за даљи напредак у такмичењу. Иначе, Манцхестер Унитед Оле Гуннар Солскјаер-а није успео да преживи претњу коју представља Леицестер Цити, пошто су их лисице избациле из ФА купа. Након завршетка четвртфинала, излази жреб полуфинала ФА купа. Ево детаљних распореда ФА купа.

Осврт на четврт-финале ФА купа: Саутемптон, Ман Сити напредује у фајнал-фор

Соутхамптон је успео да резервише место у полуфиналу такмичења након њихове узбудљиве победе над Боурнемоутхом. Моусса Дјенепо је повео у 37. минуту, праћен заградом Натхана Редмонда у другом полувремену да кује Цхерриес код куће.

како добити све аниме на нетфлик-у

Иначе, Ман Цити је успео да пређе Евертон у четвртфиналу ФА купа. Евертон је био строг да не попусти у првом полувремену упркос неколико раних изазова. Али људи Пепа Гуардиоле успели су да преокрену резултат у последњих шест минута, док су Илкаи Гундоган и Кевин де Бруине постигли по један гол, а име екипе се нашло у полуфиналном распореду ФА купа.

УЖИВОДошло је до грешке. Покушајте поново каснијеДодирните да бисте укључили звук Сазнајте више Оглас ПРОЧИТАЈ | Гласине о трансферу Ман Цитија: Сергио Агуеро тражи излаз, 'Разочаран' у Пепа Гуардиолу

Најзанимљивији делови четвртфинала ФА купа: Леицестер чекић МУФЦ, Цхелсеа пораз Схеффиелд

Лестер Сити је успео да заустави меч Ман Јунајтеда у полуфиналу у недељу. Лисице су у 24. минуту повеле са Келецхи Ихеанацхо-ом који се утркивао да уђе у лопту након дефанзивног дебакла везњака Фреда. Иако је Масон Греенвоод изједначио раније, Лестер је у другом полувремену запечатио изједначење головима Иоури Тиелеманс-а и Ихеанацхо-а који су постигли по један погодак.

зашто Леброн Јамес вечерас не свира
ПРОЧИТАЈ | Ливерпоол следећи Ман Цити? Власници Ливерпула улажу 500 милиона фунти

На Стамфорд Бридгеу, Цхелсеа је успео да се лагано носи са изазовом Схеффиелд Унитеда. Оливер Норвоод, играч Схеффиелда, примио је аутогол да пружи плавцима пријеко потребан продор у 24. минуту. Цхелсеа је ишао ка тесној победи, док је Хаким Зииецх даље запечатио изједначење поготком за повреду како би продужио непоражени низ Тхомаса Туцхела у свим такмичењима.

ПРОЧИТАЈ | Гласине о трансферу Челсија: Сергио Агуеро на мети док звезда Ман Цитија гледа ПЛ-а

Жреб полуфинала ФА купа

Жреб полуфинала ФА купа одиграо се отприлике у исто време, или тачније током полувремена окршаја између Лестер Ситија и Ман Јунајтеда. Лицестер Цити, Манцхестер Цити, Цхелсеа и Соутхамптон напредују у фајнал-фор такмичења. Ево детаљних распореда ФА купа и полуфиналног датума ФА купа:

ПРОЧИТАЈ | Гласине о преносу Ерлинга Халанда: Пеп Гуардиола даје суптилан, а ВЕЛИКИ наговештај о плану Ман Цити

Леицестер Цити вс Соутхамптон - 17. априла 2021

колика је вредност мика џегера

Челси - Манчестер Сити - 17. априла 2021

Како купити полуфиналне карте за ФА куп?

Значајно је да комплетни распоред полуфинала ФА купа још увек није изашао, а почетни термини обе утакмице биће проглашени наредних дана. У међувремену, полуфиналне карте за ФА куп могле су се купити преко релевантних такмичарских клубова. Деци млађој од две године неће бити дозвољено да присуствују стадиону, осим у угоститељским објектима и ложама.

Љубазношћу слике: веб локација ФА